Menu

Bukmacher Totolotek – sponsoruje PP w piłce nożnej

Typowanie pojedynków przez internet Pucharu Polski w piłce nożnej to bardzo atrakcyjne zajęcie dla dowolnego pasjonata piłki nożnej.
Należałoby być świadom jaki bukmacher w Polsce ma najciekawsze kursy ale również kto jest mecenasem tejże imprezy futbolowej.

W 2017 roku jest nim legalnie funkcjonujący bukmacher online – Totolotek. Oferujący nie jedynie najwyższe kursy na mecze ale i wysokie promocje bukmacherskie dla nowych obstawiających (bonus bez depozytu także bonus za wpłatę).

„Konsekwentna strategia renowacji reputacji Puchar Krajowy, którą PZPN realizuje w poprzednich latach przyczynia się do zwiększenia sławy i prestiżu owych spotkań. Transformacja wizerunkowa jest upatrywana tudzież na rynku marketingowym i sponsoringowym. Owocem owego jest nawiązanie współpracy z instytucją Totolotek, jaka wobec tego dołącza do gremia donatorów Pucharu Polski.” – zakomunikował Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W obrębie współpracy sponsoringowej Totolotek otrzymałeś prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” także do zastosowania we własnej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie tudzież obecna na nośnikach reklamowych w trakcie pojedynków i kolejnych wydarzeń połączonych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów wzajemnych Totolotek początkowym, ogólnokrajowym planem sponsoringowym. Będziemy mieli opcja dotarcia do fanów w całym kraju przy okazji rywalizacji, jaka cieszy się co i raz obszerniejszą renomą. Wiążemy się z rozgrywkami w których grać i zwyciężyć zdołają nie jedynie najlepsi. To wspaniale odzwierciedla koncept branży legalnych zakładów bukmacherskich coraz aktywniej wspomagającej krajową piłkę i pozostałe sfery.” – oznajmił Adam Lamentowicz, szef Totolotek SA.