Menu

Jaki bonus bukmacherski wybrać na start?

Jeśli czujesz się zagubiony w ofertach i bonusach bukmacherów internetowych i nie przekonuje Cię reklama żadnego z nich ani bonus oferowany dla nowych użytkowników danego serwisu, zawsze możesz skorzystać z dostępnych wirtualnych narzędzi, które mogą pomóc Ci w dokonaniu wyboru, u którego bukmachera zdecydujesz się obstawiać. Są to różnego rodzaju porównywarki, rankingi bukmacherskie oraz fora internetowe.

Ranking bukmacherów internetowych jest to zestawienie najlepszych bukmacherów w naszym kraju oferujących zakłady dla Polaków, które bardzo obrazowo pokazuje, u którego bukmachera warto typować, by było to zarówno dochodowe, jak i proste i przyjemne.

 

Na pierwszym miejscu brane są pod uwagę wielkości wygranych oraz kursy i stawki typowania. Efektywność finansowa danego obstawiania jest bowiem kluczowa w kontekście zakładów sportowych.

Dla użytkowników ważny jest także oprócz bonusów bukmacherskich na start czas dokonywania konkretnych transakcji oraz okres oczekiwania na wypłatę zgromadzonych środków. Wpłaty i wypłaty pieniędzy powinny odbywać się szybko, ale także bezpiecznie – istotna jest zatem współpraca danego serwisu bukmacherskiego z określonym zaufanym dostawcą usług finansowych.

Zakłady bukmacherskie internetowe zawierane są o różnych porach dnia i nocy – pomoc techniczna oraz support danego serwisu w razie problemów z kontem lub środkami pieniężnymi powinien być w związku z tym dostępny dla użytkownika przez całą dobę.

Inną metodą, pomagającą dokonać wyboru bukmachera internetowego – jest skorzystanie z porównywarki internetowej. Można tam zobaczyć, jak przedstawiają się kursy i notowania w stosunku do siebie oraz poszczególne stawki dostępne w danych typowaniach, konkretnych zakładach oraz ogólne tendencje w ramach usług oferowanych przez danego bukmachera online.

 

Bonusy bukmacherskie o których pisaliśmy również mogą decydować przynajmniej w początkowej fazie o wyborze danego bukmachera. A jest z czego wybierać bo bonusy też mocno się od siebie różnią. Wyróżnić można bonusy za rejestrację (bez depozytu), bonusy w postaci darmowego zakładu (freebet), cashback oraz bonusy za pierwszą wpłatę do bukmachera tzw. od depozytu.

Dlatego jeśli rozpoczynasz grę na zakładach wybierz bukmachera oferującego jak największy bonus tak byś mógł jak najdłużej poobracać „nie swoją gotówką”.

 

Na początek polecamy bonus Fortuny – 650zł za wpłatę i 100zł na darmowe zakłady!

Oraz bonus od Forbet – 600zł za wpłatę oraz 12% więcej do wygranej (brak podatku)!

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*