Menu

Kilka porad dla początkujących typerów

W internecie istnieje mnóstwo witryn oraz portali bukmacherskich czy poświęconych zakładom online, zawierających porady dla typujących mecze piłkarskie i inne rozgrywki sportowe, a korzystanie z nich jest w pełni bezpłatne.

W toku naszych poszukiwań oraz zapoznawania się ze światem internetowej bukmacherki można natknąć się na stwierdzenie, że „pewniaki nie istnieją”, co jest w pewnym sensie prawdą, gdyż w trakcie trwania danego spotkania sportowego możliwa do wystąpienia jest każda sytuacja, której z góry nie da się przewidzieć.

 

Określenia „pewniaki bukmacherskie” używa się najczęściej do nazwania danej sytuacji, typowania lub drużyny, której obstawienie daje duże prawdopodobieństwo wygranej. Niestety, nigdy nie będzie ono stuprocentowe, gdyż w innym razie dane wydarzenie sportowe nie miałoby racji bytu i w ogóle mogłoby się nie odbyć.

Każdy „pewniak” wymaga weryfikacji nie tylko u bukmachera, ale także podczas zakładu „na żywo”, kiedy to można na bieżąco śledzić sytuację w danym spotkaniu sportowym i dostosować swoje przewidywania i typowania do tego, co mamy okazję zaobserwować.

Dlatego typując mecze piłki nożnej czy to na żywo czy to przed ich rozpoczęciem warto posiadać jak największą wiedzę na temat nie tylko samego meczu ale i ligi w ramach której dany pojedynek piłkarski się odbywa. Da nam to pełny obraz tego z jaką liga mamy do czynienia – czy bardzo wyrównaną czy taką w której dominuję 2 czy 3 zespoły a reszta gra tylko o to by nie spaść z ligi w końcowym rozrachunku.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*