Menu

Prognozy na ME U21 2017

Do półfinałów awansują zwycięzcy grup a najsilniejsza drużyna z różnych miejsc. 2 lata temu mistrzostwa Europy padły łupem Szwedów, jacy w planie wygrali po karnych Portugalczyków. Niektórzy z nich jednakże przegraną w młodzieżowych ME osłodzili sobie wygraniem dorosłego EURO w minionym roku we Francji. Powinno się obserwować turniej, bo zobaczymy dużo przyszłych gwiazd. Hiszpanie przywożą Saula Nigueza, Marco Asensio czy Denisa Suareza. Niemcy mają Maxa Meyera, Anglików najprawdopodobniej poprowadzi Rushford.

Składów oficjalnych również nie ma jednak z rozwojem czasu selekcjonerzy będą odsłaniać karty.

Mistrzostwa standardowo nie są grane na ostatnich stadionach kraju gospodarza.

Nowy bukmacher! Specjalna promocja na ME U21 + do 1000zł!!!

Indywidualna opinia tycząca się ME U21:

Oczywiście na papierze Hiszpania wygląda mocno, a w eliminacjach nie radzili sobie najefektywniej. Parę meczów im nie poszło. Ale sklep z Asensio, Bellerinem, Saulem, Williamsem itp robi niesamowite wrażenie. Oraz co do faworytów to ja jestem różnego, właśnie są nim Włosi. I dlaczego ?

me 2017 u21 grupy

Bo młodzi Włosi przylecą do Nasz w niezwykle mocnym zestawieniu.
Na każdej sytuacji kozacy, jacy są za sobą wiele meczów w Kolekcje A.
Starczy zobaczyć ewentualny pierwszy skład:

Conti
Caldara
Rugani
Barrecca
Benassi
Gagliardini
Bernardeschi
Pellegrini
Chiesa

Nie masz konta w FORTUNIE? Za samą rejestrację dają 10zł Plus 400zł za wpłatę!

A ale to ponad tak silny wybór był ze materiałem boiska, gdzie coraz młody Locatelli z Milanu sprawia wrażenie czy doskonały już Cataldi w Lazio i Genoi. Ale ten sklep działa na mnie duże uczucie i stanowię, że Włosi pokażą kawał dobrej piłki na najdroższym turnieju.

Co do Polaków, to według mnie balonik jest napompowany zbyt dużo. Szału się nie spodziewam. Oglądałem mecz z Włochami towarzyski, widziałem ten przeciwko Niemcom, generalnie to seria z tychże meczów to słbywystęp Polaków.

Jak są nazwiska, jak w swym kraju uczy się ich znacznie, ale przecież to nie więc czym dysponuje właśnie Hiszpania, Włosi czy Portugalia, i są przecież jeszcze Niemcy. Owszem trzymam kciuki aby Nasi wyszli z linii, to uznam już za sukces.

Rywale w Bezpośredniej sile nic nie łatwi. Teoretycznie wszyscy już skreślili Szwecję i Słowację. Ale Szwedzi mimo że w kadrze nie posiadają szerokich nazwisk, to natomiast tworzą kolektyw.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu – 20zł za rejestrację !

Winno być ciekawie na tych Mistrzostwach Europu U21.

Zakłady na Mistrzostwa Europy U21 2017 roku:

Włosi: 50% nadziei na zdobytą
Hiszpania: 30% okazji na zdobytą
Portugalii 10% okazji na zdobycie pucharu
Dalszy zespół: 10%