Menu

Wirtualne sporty i eFortuna

Bukmacher Fortuna online z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Polsce, wbudowała do własnej online propozycji oryginalny twór – Wirtualne Sporty.
Jest to rodzaj zakładów sportowych polegających na odgadywaniu wyników aktywowanych komputerowo zajść, dotyczących takich dziedzin jak: football, tenis, wyścigi koni, wyścigi czworonogów, wyścigi samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Włączenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z dużym zainteresowaniem Użytkowników. Od teraz Wirtualne Sporty są osiągalne tudzież przez internet, w dowolnej sekundzie można w nie zagrać na stronie buka – Fortuna.

Dominujące credo towarzyszące Wirtualnym Sportom to „”Natychmiastowa Gra, Ekspresowa Kasa”. Najlepszą zaletą tworu jest to, że by zagrać w Wirtualne Sporty obstawiający nie musi posiadać ogromnej wiedzy z obszaru sportu. To rozgrywka dla dowolnego, kto wylicza na wielkie ekscytacje i szybką nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja spotkań sportowych, w jakich drużyna czy też zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują szczególne cechy i indywidualne statystyki także historię wcześniejszych spotkań.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tegoż, że jako pierwszy bukmacher w Polsce oferujemy możliwość typowania Wirtualnych Sportów on-line – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt pozostał pomyślnie odebrany przez Odbiorców w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do tejże pory przyjęliśmy już powyżej 300 000 zakładów na nowy produkt, a jeden z punktów, przez tak zwięzły czas jego dotychczasowego działania, łącznie spieniężył Odbiorcom nagrody w wielkości ponad 115 000 pln. Mamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się porządną popularnością tudzież w Internecie, szczególnie, że będą osiągalne w każdym elemencie dogodnym dla polskiego Klienta – podkreśla Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free


Przebieg rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z każdego zdarzenia odbywa się na osobnym kanale, co zapewnia Konsumentowi dobór atrakcyjnego go sportu podług osobistych zamiłowań.
Typer może zdecydować, jaki zespół wygra, jaki tenisista zaprezentuje się lepszy, czy jaki kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę dalej ogląda rozwój rozgrywki, a w wypadku odpowiednio postawionego zakładu – momentalnie otrzymuje należną nagrodę.

– Polskim Klientom oddajemy wymuskany produkt, jaki przygotowany pozostał przez spółkę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii gier, ekspertów w dziedzinie gier internetowych.
Na krajowej stronie online klienci otrzymują 6 dyscyplin do wyboru, dzięki czemu dowolny z nich znajdzie swój kochany sport do wytypowania – uzupełnia Komarczuk. – Wystarczy wyłącznie kilka minut także dostęp do Netu, ażeby wziąć wkład w emocjonującej, wirtualnej rozgrywce i dać sobie okazję na prostą nagrodę, niezależnie od pory dnia – zlicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, jaki oferuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak i na własnej stronie online.